Dzień dobry

Nadruki na koszulkach, kubkach Warszawa,

Jesteśmy w centrum Warszawy - niedaleko stacji metra Politechnika.

Nadruki na koszulki – wyraź swój indywidualizm – bądź oryginalny - pokaż, że jesteś Inny!

Oferujemy wykonywanie nadruków na koszulkach, a także na każdym innym rodzaju odzieży np. na bieliźnie, na parasolach, torbach na zakupy, na pokrowce, poszewki, itp.

Wykonujemy także nadruki na kubkach, smycze reklamowe, wycinanie liter i innych grafik z folii samoprzylepnej, do oklejania np. pojazdów lub witryn sklepowych, materiałowe torby ekologiczne na zakupy.

Stosujemy najnowsze technologie, dzięki czemu nadruki są bardzo trwałe, także po wielokrotnym praniu.

 

Nadruki na koszulkach można wykorzystywać:

  • jako forma zaznaczenia swojego indywidualizmu, czy też odmiennych poglądów

  • w odzieży firmowej, jako strój służbowy dla pracowników

  • jako reklamę swojej firmy i oferty

  • to także świetny pomysł na prezent, poprzez naniesienie na koszulkę osobistej fotografii, czy też śmiesznego napisu.

 

Co drukujemy na koszulkach?

Na koszulkach możemy wydrukować praktycznie każdy napis, grafikę i zdjęcie. Jeśli masz swój własny pomysł, projekt to możesz zgłosić się do nas. My nie oceniamy, nie krytykujemy projektów, napisów Klientów, tylko realizujemy dane zamówienie. Jeśli chcesz wykonać nawet bardzo kontrowersyjną grafikę, czy też napis to możesz liczyć na naszą firmę.

Natomiast jeśli nie masz konkretnego projektu, tylko pomysły, które trzeba przenieść na papier to pomogą Tobie nasi graficy, którzy z bardzo dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem urzeczywistnią Twoją kreatywną wyobraźnie.

 

Jaką technikę wykorzystujemy?

Technika druku zależy przede wszystkim od projektu jaki mamy przenieść na materiał. Jeśli będzie to napis to wykorzystamy ploter, przy pomocy którego wytniemy dany napis ze specjalnej folii typu flock (mechata) lub flex (gładka). Następnie wycięty napis z wykorzystaniem specjalistycznej prasy nanoszony jest pod ciśnieniem na koszulkę.

Natomiast gdy projekt zawiera zdjęcie lub grafikę to wykorzystujemy termotransfer. Polega on na wydrukowaniu specjalnego nośnika z obrazem, który następnie zostaje pod ciśnieniem wtopiony w materiał przy użyciu prasy.

Dla wydruków powyżej 10szt możemy zaoferować sitodruk, metodę która przy większych nakładach jest bardzo tania, i zapewnia wysoką jakość nadruków.

Wszystkie wykonywane przez nas techniki są bardzo trwałe i zapewniają zachowanie jakości nadruku nawet po kilkukrotnym praniu. W zależności od projektu Klienta zaproponujemy najlepszą technikę nadruku.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, zapewniamy szybką realizację zamówień na nadruki na koszulkach, nadruki na kubkach Warszawa , nadruki wykonywane najnowocześniejszą technologią, które dzięki temu są trwałe i nie ulegają zbyt szybkiemu zniszczeniu.

Nadruki esyfloresy, są na rynku od dłuższego czasu, posiadamy doświadczenie, a także potrafimy spełniać wszelkie wymagania Klienta. Nasze ceny są obecnie najniższe w całej lokalnej branży.

 

Gdzie i w jaki sposób można składać zamówienia?

  • Kontaktując się na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,

  • Telefonicznie: (+48) 22 465 90 01,

  • Osobiście - Warszawa ul Polna 44 lok.1.  (zobacz na mapie)